En poursuivant votre navigation sur ce site, vous devez accepter l’utilisation et l'écriture de Cookies sur votre appareil connecté. Ces Cookies (petits fichiers texte) permettent de suivre votre navigation, actualiser votre panier, vous reconnaitre lors de votre prochaine visite et sécuriser votre connexion. Pour en savoir plus et paramétrer les traceurs: http://www.cnil.fr/vos-obligations/sites-web-cookies-et-autres-traceurs/que-dit-la-loi/ close

Natuurlijke oplossingen voor lente-allergieën

Lopende neus, gezwollen en rode ogen, jeuk, ... samen met de pollen komt ook hooikoorts terug en lente-allergieën. Etherische oliën en hydrolaten zijn heel doeltreffende natuurlijke oplossingen om symptomen van hooikoorts te verzachten en te voorkomen. Etherische olie van bio Dragon, plantaardige komijnolie, hydrolaat van Roomse kamille ... ons team stelt u een selectie planten voor die het...

Lopende neus, gezwollen en rode ogen, jeuk, ... samen met de pollen komt ook hooikoorts terug en lente-allergieën. Etherische oliën en hydrolaten zijn heel doeltreffende natuurlijke oplossingen om symptomen van hooikoorts te verzachten en te voorkomen. Etherische olie van bio Dragon, plantaardige komijnolie, hydrolaat van Roomse kamille ... ons team stelt u een selectie planten voor die het meest effectief zijn voor een serene lente.

Actieve filters

Etherische olie van bio Dragon

Essentiële oliën

De etherische olie van Dragon handelt specifiek tegen...
Prijs € 5,70
In winkelmandje

Echte kamille bio etherische olie

Essentiële oliën

Ook wel Duitse kamille, blauwe kamille of koortskruid genoemd,...
Prijs € 13,80
1 Review(s) 
In winkelmandje

Roomse kamille bio etherische olie

Essentiële oliën

Deze etherische olie van bio roomse kamille verzacht en kalmeert...
Prijs € 11,90
In winkelmandje

OUT OF STOCK

Roomse Kamille bio hydrolaat

Bio hydrolaten

Met haar honingachtige geur is het hydrolaat van bio roomse...
Prijs € 5,90

OUT OF STOCK

Geranium rosat bourbon bio hydrolaat

Onze selecties

Als een tonische lotion voor het gezicht werkt dit hydrolaat van...
Prijs € 6,50
1 Review(s) 
In winkelmandje

Fijne Lavendel bio hydrolaat

Bio hydrolaten

Hydrolaat van bio fijne lavendel heeft een zuiverend en...
Prijs € 5,50
3 Review(s) 
In winkelmandje

Echte Kamille bio hydrolaat

Bio hydrolaten

Het hydrolaat van bio echte kamille kalmeert huidaandoeningen en...
Prijs € 6,30
In winkelmandje

Korenbloem bio hydrolaat

Bio hydrolaten

Gedistilleerd met bronwater, is dit puur hydrolaat van korenbloem...
Prijs € 5,50
2 Review(s) 
In winkelmandje

Katrafay bio essentiële olie

Essentiële oliën

Kleine boom die endemisch is in de droge en dorre streken van...
Prijs € 4,70
In winkelmandje

Ravintsara bio essentiële olie

Essentiële oliën

Zuiverend, krachtig, onmisbaar in de winter, stimuleert de...
Prijs € 5,90
In winkelmandje