Hydrolaat van bio Scharlei voor de vrouw en haar menstruatiecyclus
    Hydrolaat van bio Scharlei voor de vrouw en haar menstruatiecyclus

    Scharlei bio hydrolaat

    Zuivert de huid en reguleert transpiratie

    • 100% puur en natuurlijk
    • Gecertificeerd biologisch
    • Geen conserveringsmiddelen
    • Inwendig en uitwendig gebruik
    • Oorsprong Frankrijk
    • Recycleerbare fles

    Een plantaardige bondgenoot tijdens de perimenopauze en menopauze, voor inwendig en uitwendig gebruik.

    Meer lezen

    Inhoud
    200 ml € 8,70

    Op voorraad

    Gratis levering vanaf €39 incl. BTW (Belgïe)


    Onze Bioflore-hydrolaten zijn 100% puur, vrij van conserveermiddelen en van voedselkwaliteit. Ze kunnen zowel inwendig als uitwendig worden gebruikt, voor de verzorging van huid en haar.

    • Salvia sclarea
    • organisch hydrolaat van gecontroleerde biologische landbouw - Be-Bio-01 controle
    • Gemiddelde pH 5,6
    • Lichte "Earl Gray" geur
    • Herkomst: Frankrijk 
    • Gebruikt deel: bovengrondse deel 
    • Kwaliteit: eetbaar

    Vrouwen hydrolaat. Inwendig, voor alle PMS-gerelateerde problemen. Om de menstruatiecyclus te reguleren.

    Menopauze: goede respons, bij voorkeur in combinatie met salie hydrosol.

    Als gezichtslotion: een huidtonicum met hydraterende, zuiverende en verzachtende eigenschappen voor de huid die stress ondervindt door de vrouwelijke cyclus, pre-menopauze en menopauze. Als haarlotion of haarlotionbasis: versterkt het haar, helpt haaruitval door hormonen tegen te gaan.

    Wat scharlei zo bijzonder maakt, is dat het tegelijkertijd inwerkt op de expressie van emoties, bij ongerustheid, gebrek aan zelfvertrouwen, voortdurend pessimisme en mentale zwellingen. Warm en licht, met een aangenaam dierlijke noot, brengt muskaatsalie haar potentieel voor rust en vreugde over. De energetische werking van muskaatsalie is specifiek voor emotionele trauma's die het hart aantasten.

    Inwendig gebruik: 1 tot 2 eetlepels in 1 liter water.

    De verpakking in flessen van 200 ml combineert lichtheid met optimale bescherming: een buitenlaag van aluminium en een binnenlaag van bisfenol A-vrije hars van voedselkwaliteit, die een doeltreffende bescherming tegen UV-straling en een goede thermische isolatie garanderen. Deze keuze draagt ook bij aan een lagere CO₂-voetafdruk dankzij de lichte verpakking.

    We zorgen ook voor de hergebruik van het aluminium: de flesjes kunnen worden ingeleverd bij Bioflore in Waver of bij L’Herboristerie de Louise in Brussel, waarna ze worden doorgestuurd naar een bedrijf dat het materiaal recycleert en hergebruikt.

    Als u dit hydrolaat als nevel wilt gebruiken, kan u er een verstuiver voor kopen : u hoeft deze alleen maar op uw flesje te schroeven en vervolgens op uw volgende flesjes te hergebruiken. Een voordelige en milieuvriendelijke oplossing die afval helpt verminderen.

    Aangezien onze hydrolaten geen conserveermiddelen bevatten, raden wij u aan ze in de koelkast te bewaren om de kwaliteit zo goed mogelijk te behouden en blootstelling aan temperatuurschommelingen te voorkomen.

    Na opening raden wij aan ze binnen 3 maanden te gebruiken.

    Wij bieden u gratis levering in een Relais Punt :

  • Voor bestellingen van meer dan €39 voor levering in België
  • Voor bestellingen van meer dan €39 voor levering in Frankrijk of Nederland
  • Voor bestellingen van meer dan €49 voor levering in Luxemburg
  • Producten worden binnen 3 werkdagen vanaf de dag van verzending (indicatieve tijd voor België) afgeleverd bij het Relais punt van je keuze.

    Voor thuisbezorging zijn de verzendkosten gratis:

  • Voor bestellingen van meer dan €49 voor België
  • Voor bestellingen van meer dan €55 voor Frankrijk
  • Voor bestellingen van meer dan €59 voor Luxemburg
  • Producten worden binnen 2 werkdagen vanaf de dag van verzending bij je afgeleverd voor België, en binnen 3 tot 5 werkdagen vanaf de dag van verzending voor Europa.

    Andere Europese landen en de rest van de wereld, inclusief Franse overzeese departementen, Turkije, Oekraïne:

  • Bezorging mogelijk voor bestellingen van meer dan €50 inclusief BTW.

  • > Vind hier al onze leveringsvoorwaarden

    Productattributen
    100% puur en natuurlijk
    Gecertificeerd biologisch
    Geen conserveringsmiddelen
    Inwendig en uitwendig gebruik
    Oorsprong Frankrijk
    Recycleerbare fles
    Huidtype
    gemengde huid
    huid met neiging tot acne
    rijpe huid
    vette huid
    Gezicht
    mee-eters en grote poriën
    oneffenheden
    uitdroging
    Haar
    haargroei stimuleren
    haaruitval remmen
    Bio
    Ja
    ean13
    5425038830651
    Referentie
    HASASCB200