Ons hydrolaat van bio helichrysum of strobloem werkt genezend voor de huid
    Ons hydrolaat van bio helichrysum of strobloem werkt genezend voor de huid
    Ons hydrolaat van bio helichrysum of strobloem werkt genezend voor de huid
    Ons hydrolaat van bio helichrysum of strobloem werkt genezend voor de huid

    Bio Helichrysum hydrolaat

    Bio Helichrysum hydrolaat

    Grade : 4/5

    8 Reviews

    • Kinderen vanaf 3 jaar
    • Oorsprong Italië
    • 100% puur en natuurlijk
    • Gecertificeerd biologisch
    • Geen conserveringsmiddelen
    Inhoud
    200 ml € 8,05

    Op voorraad

    Gratis levering vanaf €39 incl. BTW (Belgïe)

    Onze Bioflore-hydrolaten zijn 100% puur, vrij van conserveermiddelen en van voedselkwaliteit.

    • Helichrysum italicum
    • Hydrolaat afkomstig van de biologische landbouw, gecontroleerd door Certisys
    • Oorsprong: Italië
    • Gebruikte deel: bloeiende toppen 
    • Voedselkwaliteit

    Dit hydrolaat is verkregen uit de distillatie van de bloemen van de wilde helichrysum uit Italia. Daar de etherische olie ervan eerder duur is, is het hydrolaat een interessant alternatief. Hoewel goed verdund, vindt men er dezelfde actieve bestanddelen in terug en de karakteristieke honinggeur brengt er een aangename bevestiging van.

    Gebruik: 1 tot 2 eetlepels in een liter water.

    De verpakking in flessen van 200 ml combineert lichtheid met optimale bescherming: een buitenlaag van aluminium en een binnenlaag van bisfenol A-vrije hars van voedingskwaliteit, die een doeltreffende bescherming tegen UV-straling en een goede thermische isolatie garanderen. Deze keuze draagt ook bij aan een lagere CO₂-voetafdruk dankzij de lichte verpakking.

    We zorgen ook voor het hergebruik van het aluminium: de flesjes kunnen worden ingeleverd bij Bioflore in Waver of bij L’Herboristerie de Louise in Brussel, waarna ze worden doorgestuurd naar een bedrijf dat het materiaal recycleert en hergebruikt.

    Verpakking van 1 liter: PET, inert hard plastic, mits het niet opnieuw wordt gebruikt; na het eerste gebruik moet het worden gerecycled.

    Aangezien onze hydrolaten geen conserveermiddelen bevatten, raden wij u aan ze in de koelkast te bewaren om de kwaliteit zo goed mogelijk te behouden en blootstelling aan temperatuurschommelingen te voorkomen.

    Na opening raden wij aan ze binnen de 3 maanden te gebruiken.

    Wij bieden u gratis levering in een Relais Punt :

  • Voor bestellingen van meer dan €39 voor levering in België
  • Voor bestellingen van meer dan €39 voor levering in Frankrijk of Nederland
  • Voor bestellingen van meer dan €49 voor levering in Luxemburg
  • Producten worden binnen 3 werkdagen vanaf de dag van verzending (indicatieve tijd voor België) afgeleverd bij het Relais punt van je keuze.

    Voor thuisbezorging zijn de verzendkosten gratis:

  • Voor bestellingen van meer dan €49 voor België
  • Voor bestellingen van meer dan €55 voor Frankrijk
  • Voor bestellingen van meer dan €59 voor Luxemburg
  • Producten worden binnen 2 werkdagen vanaf de dag van verzending bij je afgeleverd voor België, en binnen 3 tot 5 werkdagen vanaf de dag van verzending voor Europa.

    Andere Europese landen en de rest van de wereld, inclusief Franse overzeese departementen, Turkije, Oekraïne:

  • Bezorging mogelijk voor bestellingen van meer dan €50 inclusief BTW.

  • > Vind hier al onze leveringsvoorwaarden

    ean13
    5425038831719
    Referentie
    HAHEITB200