Hydrolaat van bio Atlasceder voor de verzorging van de hoofdhuid
    Hydrolaat van bio Atlasceder voor de verzorging van de hoofdhuid

    Atlasceder bio hydrolaat

    Bosachtig haar

    Grade : 5/5

    1 Reviews

    • Verstevigende
    • Gecertificeerd biologisch
    • Geen conserveringsmiddelen
    • Inwendig en uitwendig gebruik
    • Haarverzorging
    • Recycleerbare fles

    Revitaliserend en zuiverend, een bondgenoot voor een hoofdhuid die uit balans is.

    Meer lezen

    Inhoud
    200 ml € 6,95

    Op voorraad

    Gratis levering vanaf €39 incl. BTW (Belgïe)

    Onze Bioflore-hydrolaten zijn 100% puur, vrij van conserveermiddelen en van voedselkwaliteit. Ze kunnen zowel inwendig als uitwendig worden gebruikt, voor de verzorging van huid en haar.

    • Cedrus atlantica
    • Distillatie van naalden en hout
    • Gemiddeld pH 4,2
    • Oorsprong : Frankrijk
    • Gebruikt deel: takken en naalden
    • De geur is licht en droog, minder hardnekkig dan die van de etherische olie.
    • Goede bewaring op middellange termijn.

    In de etherische olie zijn sesquiterpenen in grote hoeveelheden aanwezig. Doordat het apolaire moleculen zijn worden ze onbestaand in het hydrolaat waar de ketonen (atlantones) en diverse sesquiterpenolen tevoorschijn komen. Daardoor zal het hydrolaat inwerken op de bloed- en lymfecirculatie, zonder haar lipolytische actie te vergeten die is gelinkt aan de ketonen.

    Het hydrolaat wordt hoofdzakelijk uitwendig gebruikt. Het inwendig gebruik wordt niet aanbevolen tenzij in zeer bijzondere gevallen.

    Het wordt traditioneel gebruikt als haarverzorging: fijn haar, haaruitval, jeuk aan de hoofdhuid, roos, geeft glans aan droog en beschadigd haar.

    Kan zo gebruikt worden, als haarlotion. Men kan het ook gebruiken om shampoos en conditioners te verdunnen. Synergieën zijn vanzelfsprekend met een ander haartonicum: het hydrolaat van cineol rozemarijn. Naargelang de haarkleur, kan ze ook gecombineerd worden met het hydrolaat van salie (rood of donker haar) of met het hydrolaat van echte kamille (blond haar).

    Men waardeert ook de werking van het hydrolaat tegen waterretentie, het helpt bijvoorbeeld om de wallen onder de ogen te doen verdwijnen. Denk eraan om het plaatselijk aan te brengen met compressen, zonder andere toevoeging, of voor het aanbrengen van een lichte crème of een gel. Synergieën zijn mogelijk met de hydrolaten van cisteroos, hamamelis of helichrysum, altijd uitwendig gebruiken. Bij inwendig gebruik wordt de werking versterkt door hydrolaten met drainerende krachten die aanvullend inwerken, en voornamelijk: hydrolaat van jenever + hydrolaat van verbenon rozemarijn.

    Denk eraan het hydrolaat van ceder toe te voegen in uw waterfase bij de bereiding van cellulitis bestrijdende emulsies.

    Het hydrolaat van ceder kan over het hele lichaam gebruikt worden, als tonicum voor de lymfecirculatie, als compres of als verstuiving.

    Andere minder bekende toepassing: de vacht van dieren. Men kan het gebruiken om de poes te helpen te bevrijden van opperhuidbegroeisel (allergenen, ons wel bekend) en haar vlooien. De vrij delicate geur van deze hydrolaat hindert niet haar reukzin. Bij honden gebruiken we het voor dezelfde intenties bij het spoelen en bij het onderhoud met een verstuiver; de hond lijkt zelfs een voorliefde te hebben voor de geur.

    De verpakking in flessen van 200 ml combineert lichtheid met optimale bescherming: een buitenlaag van aluminium en een binnenlaag van bisfenol A-vrije hars van voedselkwaliteit, die een doeltreffende bescherming tegen UV-straling en een goede thermische isolatie garanderen. Deze keuze draagt ook bij aan een lagere CO₂-voetafdruk dankzij de lichte verpakking.

    We zorgen ook voor de hergebruik van het aluminium: de flesjes kunnen worden ingeleverd bij Bioflore in Waver of bij L’Herboristerie de Louise in Brussel, waarna ze worden doorgestuurd naar een bedrijf dat het materiaal recycleert en hergebruikt.

    Als u dit hydrolaat als nevel wilt gebruiken, kan u er een verstuiver voor kopen : u hoeft deze alleen maar op uw flesje te schroeven en vervolgens op uw volgende flesjes te hergebruiken. Een voordelige en milieuvriendelijke oplossing die afval helpt verminderen.

    Aangezien onze hydrolaten geen conserveermiddelen bevatten, raden wij u aan ze in de koelkast te bewaren om de kwaliteit zo goed mogelijk te behouden en blootstelling aan temperatuurschommelingen te voorkomen.

    Na opening raden wij aan ze binnen 3 maanden te gebruiken.

    Wij bieden u gratis levering in een Relais Punt :

  • Voor bestellingen van meer dan €39 voor levering in België
  • Voor bestellingen van meer dan €39 voor levering in Frankrijk of Nederland
  • Voor bestellingen van meer dan €49 voor levering in Luxemburg
  • Producten worden binnen 3 werkdagen vanaf de dag van verzending (indicatieve tijd voor België) afgeleverd bij het Relais punt van je keuze.

    Voor thuisbezorging zijn de verzendkosten gratis:

  • Voor bestellingen van meer dan €49 voor België
  • Voor bestellingen van meer dan €55 voor Frankrijk
  • Voor bestellingen van meer dan €59 voor Luxemburg
  • Producten worden binnen 2 werkdagen vanaf de dag van verzending bij je afgeleverd voor België, en binnen 3 tot 5 werkdagen vanaf de dag van verzending voor Europa.

    Andere Europese landen en de rest van de wereld, inclusief Franse overzeese departementen, Turkije, Oekraïne:

  • Bezorging mogelijk voor bestellingen van meer dan €50 inclusief BTW.

  • > Vind hier al onze leveringsvoorwaarden

    Productattributen
    Gecertificeerd biologisch
    Geen conserveringsmiddelen
    Haarverzorging
    Inwendig en uitwendig gebruik
    Recycleerbare fles
    Verstevigende
    Huidtype
    huid met neiging tot acne
    vette huid
    Gezicht
    mee-eters en grote poriën
    oneffenheden
    Haar
    haargroei stimuleren
    haaruitval remmen
    schilfers bestrijden
    Lichaam
    cellulitis
    Bio
    Ja
    Referentie
    HACEATB200