En poursuivant votre navigation sur ce site, vous devez accepter l’utilisation et l'écriture de Cookies sur votre appareil connecté. Ces Cookies (petits fichiers texte) permettent de suivre votre navigation, actualiser votre panier, vous reconnaitre lors de votre prochaine visite et sécuriser votre connexion. Pour en savoir plus et paramétrer les traceurs: http://www.cnil.fr/vos-obligations/sites-web-cookies-et-autres-traceurs/que-dit-la-loi/ close

Natuurlijk haar

Overstappen op natuurlijke haarverzorging lukt makkelijk dankzij de plantaardige en etherische oliën, klei en plantenpoeders. We verzamelden de favoriete natuurlijke en bio ingrediënten van ons team om het haar te versterken en te verfraaien. Rassoul, aloë vera gel, avocado-olie, kokos- en jojobaolie, etherische olie van Ylang-Ylang ... ontdek de eenvoudige en veelzijdige ingrediënten voor een...
Overstappen op natuurlijke haarverzorging lukt makkelijk dankzij de plantaardige en etherische oliën, klei en plantenpoeders. We verzamelden de favoriete natuurlijke en bio ingrediënten van ons team om het haar te versterken en te verfraaien. Rassoul, aloë vera gel, avocado-olie, kokos- en jojobaolie, etherische olie van Ylang-Ylang ... ontdek de eenvoudige en veelzijdige ingrediënten voor een sterke en krachtige haardos!

Actieve filters

Zuivere aloë vera gel

Bases en vulstoffen

De zuivere aloë vera gel is de essentiële natuurlijke verzorging...
Prijs € 11,70
11 Review(s) 
In winkelmandje

Reinigende verzorging

Bases en vulstoffen

Een neutraal product, met een opmerkelijke zachtheid, dat zowel...
Prijs € 9,50
3 Review(s) 
In winkelmandje

Rhassoul poeder, ultrafijn

Bases en vulstoffen

Rhassoul is een vulkanische klei die huid en haar wast zonder...
Prijs € 12,95
In winkelmandje

Jojoba bio vierge plantaardige olie

Plantaardige oliën

De bio vierge jojobaolie is onmisbaar voor zelfgemaakte cosmetica!...
Prijs € 9,80
4 Review(s) 
In winkelmandje

Argan bio vierge plantaardige olie

Plantaardige oliën

Een opmerkelijke anti-verouderingsolie! Rijk aan antioxidanten en...
Prijs € 11,70
1 Review(s) 
In winkelmandje

OUT OF STOCK

Olijfolie Bioflore

Plantaardige oliën

Een uitzonderlijke olijfolie uit de Ardèche, afkomstig van...
Prijs € 2,80

OUT OF STOCK

Ylang-Ylang bio etherische olie

Essentiële oliën

Ylang-Ylang heeft een exotisch en bedwelmend parfum dat niemand...
Prijs € 7,75
1 Review(s) 
In winkelmandje

Pompelmoes bio essentiële olie

Essentiële oliën

De pompelmoesboom is een struik die wordt gekweekt in warme en...
Prijs € 4,50
In winkelmandje

Atlasceder bio essentiële olie

Essentiële oliën

Een boom met een majestueuze uitstraling, die de tijd trotseert,...
Prijs € 3,35
In winkelmandje

Geranium Rosat Bourbon bio essentiële olie

Essentiële oliën

Dit aroma, dat vrij dicht bij het parfum van de roos staat, is...
Prijs € 9,95
1 Review(s) 
In winkelmandje

Citroen bio essentiële olie

Essentiële oliën

De citroenboom is een kleine boom met een ronde groeiwijze, die...
Prijs € 3,95
2 Review(s) 
In winkelmandje

Filteren

Welzijn

Schoonheid

Huidtype

Haartype

Gezicht

Haar

Lichaam